Kā viss darbojas?Ja Jums ir nepieciešama jebkāda būvtehnika: 
Piemērām, Jums, vai Jūsu uzņēmumam vajag jebkādu būvtehniku šodien vai rīt. Norādot savu atrašanās vietu, izvēloties vajadzīgo tehniku un vēlamo rādiusu meklēšanas laukā, uz kartes parādīsies visa pieejama izvēlētā būvtehnika Jūsu tuvumā.
Jūs varat sazvanīt vai uzrakstīt tehnikas īpašniekam vai operātoram un aprunāt visas detaļas par termiņiem, piegādi un apmaksas veidu.
Piemērs: Jums nepieciešams traktors uz 3 stundām Garkalnē. Atradot traktoru tepat aiz stūra Garkalnē, nebūs jāmaksā par traktora piegādi, piemēram, no Rīgas. 
Viss notiek bez reģistrācijas.

Jūsu ieguvumi:
Minimālas tehnikas piegādes cena, laika taupīšana meklējot vajadzīgo tehniku citur, liela blakus esošās tehnikas izvēle.

Ja Jūs esat tehnikas īpašnieks:
Piemēram, Jūsu būvtehnika stāv pagalmā bez darba, kaut varēja arī pelnīt. Droši vien blakus tehnikai ir klienti, kuriem vajag Jūsu pakalpojums. Bet potenciālie klienti vienkārši nezin par to, ka Jūsu tehnika atrodas blakus. Attiecīgi viņi meklē sev nepieciešamo tehniku citos rajonos vai pilsētās. 
Norādot Jūsu tehnikas ģeolokācijas atrašanas vietu, Jūs iegūstat daudz klientu no tuvākās apkaimes!
1. Reģistrējies kā fiziska vai juridiska persona, obligāti aizpildot lietotāju informāciju, kas būs nepieciešama rēķinu nofomēšanai.
2. Izveido sludinājumu, norādot ģeolokāciju caur geotraktora google maps palīdzību. Jūs varat pievienot tehnikas foto, telefona nr., atstāt komentāru saviem klientiem.
3. Apmaksā sludinājumu.
Svarīgi: Sludinājums var būt ievietots uz neierobežotu termiņu. Sludinājuma darbības laikā Jūs varat to rediģēt. Piemēram mainīt tehnikas atrašanas vietu, pieejamību, cenu, foto un tml.
Ja Jūs ielikāt sludinājumu uz 1 mēnesi un mēneša vidū Jums zvana klients. Tad Jūs varat iepauzēt sludinājumu un atkal to atjaunot pēc pakalpojuma sniegšanas. Sludinājuma darbība un tā termiņš iepauzējot nemainās.
 
Jūsu ieguvumi, ja esat tehnikas īpašnieks:
1. Daudz vairāk klientu pateicoties tehnikas ģeolokācijas vietas norādīšanai.
2. Papildus bezmaksas reklāmu, uzlīmējot uzlīmi ar Jūsu tālruņa numuru uz Jūsu tehnikas.

Mēs lietojam sīkdatnes

Piekrītu Nepiekrītu